Vstup pro VO zákazníky

For Baby

MAXI COSI

Maxi-Cosi je přední značka specializovaná na dětské autosedačky a kočárky, která vyniká bezpečností, pohodlím, snadným používáním a designem.


ZJISTIT VÍCE
Maxi Cosi záruka

Little Dutch

Little Dutch je nizozemský výrobce kvalitních hraček pro děti již od narození. Hračky nabízí širokou škálu využití a lákají nejen na svůj designový vzhled, ale i skvělou funkčnost a bezpečnost.


ZJISTIT VÍCE
little dutch

Childhome

Belgická značka s letitou tradicí je založena na zlepšování komfortu života mladých rodičů a jejich malých pokladů a je zárukou designu, kvality, bezpečnosti a neustálého vývoje a zlepšování jejich produktů.


ZJISTIT VÍCE
childhome

Beaba

Francouzská značka Beaba založená již v roce 1989, je od počátku své existence známá důrazem na špičkový nadčasový design, kvalitu a maximální funkčnost.


ZJISTIT VÍCE
Beaba

Silver Cross

Britská značka Silver Cross vznikla v roce 1877, kdy její zakladatel William Wilson vytvořil první kočárek na světě. Dodnes se značka pojí s tradicí a kvalitou - v kočárcích Silver Cross se odvozilo již více než 10 milionů dětí, včetně členů britské královské rodiny.


ZJISTIT VÍCE
silver-cross

Kikkaboo

KikkaBoo je značka dětských produktů, která vznikla v roce 2016. Do jejího portfolia patří široká škála stylových a kvalitních kojeneckých a dětských produktů, které jsou pečlivě vybírány pro potřeby rodičů a dětí.


ZJISTIT VÍCE
kikkaboo

Bamboolove

Jemné, jednorázové bambusové plenky a ubrousky. Plenky obsahují bambusové rouno na vnitřní i vnější straně, což je zárukou přirozeně antibakteriálního a hypoalergenního prostředí v okolí plenky.


ZJISTIT VÍCE
Bamboolove

B. Toys

Hračky B. Toys jsou originální, inovativní, inspirující a šetrné k přírodě.


ZJISTIT VÍCE
B. Toys

Zastoupení značek

TOP 12


Ostatní